NEWS

Nareszcie!

‌Po latach milczenia świętujemy premierę naszego kolejnego albumu. „Nate” to nasze ponowne muzyczne narodziny. Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję pracować przy tym krążku – za rewelacyjną współpracę, poświęcony czas i wkład wokalno-instrumentalny. Dziękujemy przede wszystkim Wam drodzy słuchacze, że pomimo tak długiego milczenia czekaliście na nas. Bez Was nie byłoby nas! Kłaniamy się nisko, […]

więcej..

Okładka się sama nie zrobi!

Wszyscy dookoła na urlopach a my nieustająco pracujemy. Tym razem byliśmy na wyborach Miss Selfików 2017. Jednogłośnie wygrała kandydatka ze Szczecina 🙂

więcej..

Maja u Tomka

„Często zaliczano ich do takich gatunków jak rock progresywny, czy gotycki. Oni jednak tworzą własne charakterystyczne brzmienie wymykające się wszelkim klasyfikacjom. 

więcej..

Daniel u Bartka

„Po latach przerwy wystarczyły dwa spotkania w studiu i mieliśmy gotową piosenkę – tak o nowym rozdaniu w historii formacji Moonlight opowiada lider zespołu Daniel Potasz” w audycji Bartka Koziczyńskiego ROCK BLOCK.

więcej..

Kolejny numer

Nowy, jeszcze gorący, prosto z pieca. Prezentujemy kolejny utwór!   Nie dowie się nikt, dopóki nie wypowiem, nie ubiorę w słowa. Skąd mogłeś wiedzieć to, że darmo być twoją mogłam, natchnieniem, karmą.  

więcej..

Dziękujemy!

Jak wiecie po wieloletniej przerwie było nam dane zagrać dla Was na Castle Party w Bolkowie. Dziękujemy za gorące przyjęcie i miłe słowa. Byliście cudowni! A tak wyglądaliście ze sceny! ps: Siedzimy w studiu, dłubiemy, szarpiemy struny….

więcej..

Nowe życie!

W piątek wieczorem widzimy się w Bolkowie na Castle Party Festival, a już teraz mamy małą niespodziankę, absolutnie premierowy utwór „2 faces” Subskrybujcie nasz oficjalny kanał na YouTube, będzie więcej!

więcej..